O firmie

Pełna gama środków i produktów do utrzymania czystości wraz ze specjalistycznym doradztwem.

Profesjonalne produkty do utrzymania czystości i higieny oraz zarządzanie procesami utrzymania czystości to dziedzina, w której specjalizujemy się już od 1988 roku.

W ofercie PERS znajdują się środki czystości, maszyny oraz urządzenia czyszczące i sprzątające, wyposażenie oraz materiały eksploatacyjne związane z utrzymaniem czystości i higieny. Znamy pełną ofertę produktową dostępną na rynku, rozwiązania, trendy, najnowsze innowacje, wiemy jak dobierać produkty, by utrzymanie czystości było efektywne i przyjazne dla środowiska.

Jesteśmy ekspertem w tym obszarze i dzięki temu największą wartością, którą możemy dostarczyć naszym klientom jest wiedza skrojona na ich potrzeby w postaci specjalistycznych szkoleń, serwisu i eksperckiego wsparcia. Nasza oferta opiera się na założeniach systemowych takich jak GMP, GHP, a w szczególności HACCP, zgodnych z dyrektywami Unii Europejskiej w kwestii wymogów sanitarnych.

lat na rynku

oddziały

+

stałych klientów

+

dostępnych produktów

331711732

Zapewniamy nowoczesne, efektywne produkty i środki czystości.

Zestaw produktów, które dostarczamy, połączony jest z profesjonalnym doradztwem, które oferujemy naszym klientom z różnych branż.

Poznajemy ich potrzeby, wymagania i indywidualny profil działalności. Tylko wtedy dostarczone przez nas środki czystości mogą być efektywne, a dzięki temu możemy zaoferować ofertę konkurencyjną także cenowo. Nasza wiedza i doświadczenie pozwala właściwie dobrać produkty tak, by optymalnie spełniały one potrzeby naszych klientów.

Takie podejście dodatkowo ogranicza niepotrzebne wydatki i pozwala w pełni wykorzystywać zakupione środki, a co za tym idzie nasza oferta jest zawsze konkurencyjna cenowo.

Wspólnie dbamy o środowisko - ekologiczne środki czystości i nowoczesne rozwiązania.

Nasza działalność opiera się nie tylko na dostarczaniu nowoczesnych produktów, ale także profesjonalnych usług w postaci doradztwa, szkoleń i serwisu w dziedzinie utrzymania czystości i higieny.

Dzięki temu możemy zaproponować kompleksowe rozwiązania przyjazne dla środowiska. Nasze doświadczenia i wiedza pozwala dobrać innowacyjne środki czystości spełniające wymagania dbania o środowisko naturalne, przy czym równie ważny jest sposób użycia tych środków i surowców niezbędnych do utrzymywania czystości.

Właściwe doradztwo i szkolenia pozwalają w pełni realizować wyzwania mające na celu minimalizację negatywnego oddziaływania na środowisko, a dodatkowym efektem jest także obniżenie kosztów związanych z utrzymaniem czystości.

Lider branży - najwyższa jakość i zobowiązania do zapewnienia bezpieczeństwa i higieny

Od samego początku głównym celem firmy PERS jest dostarczanie najwyższej jakości środków i profesjonalnego sprzętu do utrzymania czystości. To zaangażowanie zostało potwierdzone certyfikatem jakości ISO 9001:2000, który uzyskaliśmy w sierpniu 2008 roku. Co więcej, od 2010 roku nieprzerwanie spełniamy wymagania normy Systemu Zarządzania ISO 9001:2008.

Icon Icon

Certyfikat Higieny: Podnieś standardy higieny w swojej firmie

Jako ekspert w dziedzinie profesjonalnych systemów utrzymania czystości, wprowadziliśmy Certyfikat Higieny. To znak przyznawany obiektom i firmom, które nie tylko przestrzegają najwyższych standardów czystości i higieny, ale także stawiają na komfort i bezpieczeństwo swoich klientów.

Gwarancja komfortu i bezpieczeństwa z Certyfikatem Higieny Posiadanie Certyfikatu Higieny jest równoznaczne z tym, że firma która może się tym oznaczeniem wykazać:

  • Zachowuje wysokie standardy utrzymania czystości i higieny, zapewniając swoim
    klientom i pracownikom bezpieczne i przyjazne środowisko.
  • Priorytetem jest dla niej komfort i bezpieczeństwo wszystkich użytkowników ich przestrzeni.
  • Stosuje tylko wysokiej jakości preparaty i środki czystości, gwarantujące efektywność i skuteczność utrzymania higieny.
  • Wdrożyła profesjonalny plan i instrukcje higieny, co umożliwia systematyczne i skuteczne dbanie o czystość.
  • Regularnie uczestniczy w profesjonalnych szkoleniach, podnosząc kwalifikacje i wiedzę swojego personelu w zakresie higieny.

Dołącz do prestiżowego grona firm z certyfikatem higieny i działalności proekologicznej

Posiadanie Certyfikatu Higieny jest nie tylko dowodem na zaangażowanie firm w zapewnienie najwyższych standardów higienicznych, ale również skutecznym narzędziem do budowania dobrego wizerunku oraz do zwiększanie swojej wiarygodności wśród klientów oraz partnerów.

Chcesz podnieść standardy higieny w swojej firmie, a także dołączyć do grona prestiżowych obiektów certyfikowanych przez PERS? Skontaktuj się z nami, by dowiedzieć się więcej o programie i procesie certyfikacji.