Szkoła i oświata

Bezpieczne, atestowane środki czystości dla szkół, przedszkoli i żłobków

Utrzymanie czystości i higieny w placówkach dydaktycznych to jedno z większych wyzwań, jakie stoją przed dyrekcją szkół, przedszkoli i żłobków. Aby maksymalnie zminimalizować obecność zarazków, bakterii i wirusów w miejscach, gdzie codziennie przebywają setki dzieci, trzeba mieć dobry system zarządzania czystością.

Jesteśmy po to, aby porozmawiać o tych wyzwaniach, zaproponować oszczędne, bezpieczne i atestowane produkty sprzątające i przygotować dla Twojej placówki niezbędny plan działania.

Icon Icon

Dezynfekcja w żłobku i przedszkolu

Czystość i higiena w przedszkolach i żłobkach to priorytet nie tylko dla właścicieli placówek, ale również rodziców i instytucji nadzorujących szkolnictwo i oświatę. Systematycznie przeprowadzana dezynfekcja w przedszkolu i żłobku jest ważna, ale absolutnie konieczne jest przeprowadzanie jej w sposób efektywny.

Aby odkażanie zabawek, przyborów dydaktycznych i powierzchni było produktywne, trzeba użyć właściwych, co ważne bezpiecznych dla dzieci i osób stosujących środków chemicznych, a także zrealizować dezynfekcję według odpowiedniego planu działania.

354246717s
2148848243

Bezpieczne dla otoczenia środki myjące i chemia profesjonalna

Bezpieczeństwo hypoalergicznych środków do mycia małych rączek jest priorytetem, dlatego nasze produkty posiadają wszelkie niezbędne atesty i certyfikaty. Do realizowanych zamówień wysyłamy kartę charakterystyki każdego detergentu oraz środka do dezynfekcji.

Dzięki temu nasi klienci, w szczególności z obszaru szkolnictwa i oświaty, mają pełną wiedzę na temat zakupionej u nas chemii profesjonalnej oraz pewność, iż te środki są bezpieczne dla dzieci, młodzieży szkolnej i pracowników dydaktycznych.

Trwałe systemy dozujące i podajniki w konkurencyjnej cenie

Jeśli w Twojej szkole, przedszkolu lub żłobku dozowniki na mydło, podajniki na papierowe ręczniki lub podajniki na papier toaletowy są nieodpowiednio dobrane do produktu, to istnieje duże prawdopodobieństwo, że wkłady zużywają się zbyt szybko. Dlatego warto odpowiednio skonfigurować produkt i system dozujący.

Wiemy, który produkt jest bardziej wydajny, który gęstszy, który dozownik ma blokadę. Doradzimy, czy bardziej opłaca się używać papieru w rolce, czy w listkach. A znamy się na tym bo doradzamy naszym klientom i  szkolimy ich od ponad 35 lat.

1102