Produkcja i przemysł

Atestowane środki czystości i szkolenia z zarządzania czystością w biurze i hali produkcyjnej

Czasy kiedy hale produkcyjne i magazyny nie grzeszyły czystością bezpowrotnie minęły. Egzekwowanie porządku i czystości nie tylko w biurze, ale również w przestrzeni produkcyjnej i magazynowej stało się standardem. Produkcja i przemysł wymaga jednak bardziej zaawansowanych technologii sprzątających niż powierzchnia biurowa z uwagi na trudne do usunięcia rodzaje zabrudzeń tj. ślady opon wózków widłowych, tłuste plamy, smar i wiele innych. Co istotne, hale produkcyjne, czy magazyny, to powierzchnie, które są znacznie większe niż standardowe pomieszczenia, więc utrzymanie ich w czystości wymaga innego podejścia. Dlatego w branży produkcji i przemysłu ważny jest odpowiedni dobór chemii profesjonalnej, maszyn sprzątających oraz rozwiązań zarządzania czystością.

Icon Icon

Profesjonalne szkolenia z zarządzania sprzątaniem oszczędzą Twój czas i pieniądze.

Dysponując znaczną powierzchnią do sprzątania w firmie, w której dodatkowo obowiązuje praca zmianowa, sprzątanie wymaga wdrożenia odpowiedniej strategii utrzymania czystości. Przygotowanie i wdrożenie właściwie zaplanowanego zarządzania sprzątaniem przyczyni się nie tylko do oszczędności budżetowych, ale także do poprawy komfortu pracy pracowników. W parze z wdrożeniem właściwego zarządzania sprzątaniem powinno iść szkolenie personelu sprzątającego oraz kierowników magazynu i produkcji z utrzymania czystości i higieny w firmie.

328012862s

Kompleksowa obsługa w zakresie doradztwa i utrzymania czystości w biurze lub hali produkcyjnej.

Na rynku chemii profesjonalnej istnieje niezliczona ilość produktów przeznaczonych do utrzymania czystości w firmie. Jeśli nie chcesz przeznaczać swojego budżetu na nieefektywne środki czyszczące, psujące się lub niedokładne maszyny sprzątające, skontaktuj się z nami.

Nasi doradcy przyjadą do Twojej firmy, porozmawiają, poznają Twoje potrzeby i wyzwania firmy w obszarze czystości i higieny, następnie przeprowadzą analizę. Efektem tego kompleksowego rozeznania będzie plan działania i co najważniejsze, nasi eksperci doradzą Ci jakie produkty będą najodpowiedniejsze dla Twojego przedsiębiorstwa, jak i kiedy sprzątać, jak liczny powinien być personel sprzątający. Gwarantujemy, że mimo iż pytań z Twojej strony może być dużo, my na wszystkie odpowiemy merytorycznie i rzetelnie, bo robimy to już prawie 40 lat.

Profesjonalna chemia przemysłowa z niezbędnymi atestami i wytycznymi systemu HACCP.

Jeśli Twoje przedsiębiorstwo działa w branży spożywczej, to potrzebujesz wydajnych i przede wszystkim bezpiecznych środków czystości oraz preparatów do dezynfekcji. Współpracując z nami masz pewność, że zakupiona chemia profesjonalna jest z wiarygodnego źródła, poparta niezbędnymi atestami i certyfikatami.

Karta charakterystyki produktu jest u nas standardem. Natomiast jeśli zaczniemy współpracować w zakresie szkoleń, to zostaną one przeprowadzone zgodnie z obowiązującym systemem HACCP.

353056183