Obiekty użyteczności publicznej

Chemia profesjonalna m. in. dla urzędów, sądów i zakładów

Szukasz trwałych, niezawodnych i ekonomicznych rozwiązań do utrzymania czystości w obiekcie publicznym o dużym ruchu? Jeśli tak, to służymy pomocą. Jesteśmy polską firmą, która od przeszło 35 lat dostarcza produkty i rozwiązania związane z czystością i higieną.

Cenimy sobie stałą i kompleksową współpracę, zaopatrując urzędy, zakłady, sądy, komisariaty w środki myjące, tj.: mydło, chemię profesjonalną, czyściwa, ręczniki papierowe, papiery toaletowe, ale również dozowniki na mydło i płyn do dezynfekcji, podajniki do papieru, systemy mat wejściowych oraz maszyny czyszczące.

Icon Icon

Systemy do mycia i dezynfekcji rąk

Niezawodne i trwałe dozowniki na mydło i płyn do dezynfekcji rąk powinny być standardowym wyposażeniem każdej instytucji publicznej.

Sądy, urzędy, komisariaty, z uwagi na obsługiwanych każdego dnia licznych interesantów, narażone są na występowanie brudu i wszelkiego rodzaju nieczystości. Dlatego tak ważne jest aby w obiektach użyteczności publicznej zainstalowane były odporne na uszkodzenia oraz wytrzymałe na częstotliwość użytkowania systemy dozujące mydło i płyn do dezynfekcji rąk.

Zaopatrując obiekt w odpowiednie dozowniki i podajniki, należy dobierać właściwe środki myjące – takie, które sprostają wyzwaniom danego miejsca i jednocześnie będą ekonomiczne.

5956

Szkolenia dla personelu sprzątającego urzędów, sądów i zakładów publicznych

W instytucjach publicznych, szczególnie tych, które przyjmują codziennie setki interesantów, kluczowe jest zapewnienie czystości i higieny. Urzędy, publiczne zakłady, sądy i komisariaty to przede wszystkim miejsca pracy, przez które przewija się niezliczona liczba petentów i interesariuszy.

W konsekwencji powierzchnie i sprzęty w tych miejscach, bardziej niż w podobnych, ale mniej odwiedzanych obiektach, narażone są na obecność nie tylko większej ilości zwyczajnego brudu, ale także niepożądanych wirusów i bakterii.

Aby zastosować optymalny system utrzymania czystości w danym obiekcie lub stosować właściwe rozwiązania sprzątające, wykorzystując odpowiednie produkty, należy przeprowadzić szkolenie z profesjonalnego zarządzania czystością. Takie szkolenia organizujemy zarówno dla personelu sprzątającego obiekty użyteczności publicznej, jak również dla osób odpowiedzialnych za zamówienia publiczne.

Środki czyszczące i myjące do toalet publicznych i sanitariatów

W obiektach publicznych, w których często korzysta się z publicznych toalet oraz sanitariatów, warto stosować profesjonalne i wydajne środki myjące, płyny dezynfekcyjne oraz papiery toaletowe i ręczniki papierowe.

Warto wybrać odpowiedni rodzaj produktu, to znaczy zdecydować, czy lepiej sprawdzi się papier toaletowy w listkach czy może papier rolowany, czy może mydło o większej gęstości.

Mało tego, do tych środków powinien być dobrany właściwy dozownik, aby ich wydajność i efektywność użycia była jak najlepsza. A my jesteśmy po to, aby doradzić, jakie środki chemiczne i czyściwa najlepiej sprawdzą się w Twoim miejscu pracy.