Służba zdrowia

Środki czyszczące i nowoczesne systemy dozowania w gabinetach, przychodniach i szpitalach

Nie ma placówki, w której człowiek jest bardziej narażony na zakażenie wirusem lub bakterią, niż szpital lub przychodnia. Nie ma, o ile w takim obiekcie, nie ma wdrożonego efektywnego zarządzania czystością i higieną. Sterylnie czyste narzędzia, zdezynfekowane powierzchnie, śnieżnobiała pościel, odpowiednio zutylizowane odpady, właściwie dobrane profesjonalne środki czystości, dozowniki i podajniki – znamy się na tym, bo zajmujemy się tym obszarem działalności już prawie 40 lat.

Icon Icon

Czystość i sterylność w gabinecie dentystycznym, klinice lub szpitalu

Czystość i sterylność to nie tylko wyznaczniki dla dużych obiektów służby zdrowia, ale również tych mniejszych tj. gabinetów lekarskich, gabinetów dentystycznych, gabinetów fizjoterapii i masażu.

Obiekty działające w służbie zdrowia zaopatrujemy nie tyko w środki czyszczące, ale także wydajne preparaty piorąco-dezynfekujące, skutecznie usuwające wszelkiego rodzaju plamy i zachowujące śnieżnobiały kolor pościeli i ręczników.

Side view of dentist assistant wiping modern dental equipment. Contemporary stomatology clinic service. Oral medicine sector. Safety and sanitary standards compliance
89474584

Specjalistyczne pojemniki na odpady medyczne i substancje niebezpieczne

Pojemniki na odpady medyczne muszą znajdować się w każdej placówce służby zdrowia tj. szpitalu, przychodni, klinice, gabinetach specjalistycznych, a nawet aptece i studiu tatuażu. Niewłaściwe przechowywanie odpadów niesie za sobą poważne konsekwencje – nie tylko prawne, ale również zagrażające środowisku naturalnemu, a nawet zdrowiu i życiu.

Klienci poszukują różnych koszy na odpady niebezpieczne i medyczne, w tym zakaźne, laboratoryjne, apteczne, kosmetyczne. Doradzimy jakie pojemniki będą optymalne dla Twojej placówki lub gabinetu. Kontenery na odpady mogą być duże lub małe, ocynkowane lub wykonane z certyfikowanego polietylenu. Gwarantujemy trwałość, certyfikację oraz spełnianie wszelkich norm Unii Europejskiej przez produkty, które zarekomendujemy.

Profesjonalne środki i sprzęty do dezynfekcji dla służby zdrowia

Odkażanie polega na likwidacji wszelkiego rodzaju wirusów, bakterii, drobnoustrojów i grzybów z powierzchni płaskich, narzędzi i elementów, które najczęściej dotykają ludzie. 

Do dezynfekcji, systematycznie przeprowadzanej przez personel sprzątający w placówkach służby zdrowia i gabinetach specjalistycznych, niezbędne są odpowiednie środki odkażające, które dobieramy po skrupulatnie przeprowadzonej analizie danej placówki.

W ramach współpracy rekomendujemy także odpowiednie systemy dozujące płyn do dezynfekcji rąk i skóry oraz współpracujący z nimi optymalny środek odkażający.

228972090